Fundacja Szlachetne Zdrowie zaangażowała się działania związane z ekonomią społeczną i 01 kwietnia 2016 r.
oprócz działalności nieodpłatnej prowadzi także działalność odpłatną pożytku publicznego.

Fundacja Szlachetne Zdrowie realizuje usługi asystenckie/ opiekuńcze dla osób niesamodzielnych, w szczególności niepełnosprawnych i starszych zamieszkałych na terenie Miasta Lublin i najbliższej okolicy. W zależności od potrzeb usługa jest pomocą stałą lub doraźną. Dokładamy wszelkich starań, by pomagać również sytuacjach awaryjnych i nagłych.

Zakres usług asystenckich/ opiekuńczych ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb osoby niesamodzielnej.

Zakres usług asystenckich obejmuje między innymi pomoc w:

  • prowadzeniu gospodarstwa domowego,
  • dojazdach do pracy, lekarza, szkoły, na rehabilitację, uczelnię, zakupy, kina, teatru, itp.;
  • nawiązywaniu kontaktów i współpracy z ośrodkami pomocy społecznej, organizacjami pozarządowymi oraz innymi instytucjami wsparcia osób niepełnosprawnych.

Obecnie ze względu na brak środków finansowych usługi asystenckie/ opiekuńcze realizowane są przez Fundację tylko w ramach działalności odpłatnej.

Cena jednej godziny pracy asystenta - od 20,00 PLN.

Zainteresowanych usługami asystenckimi/ opiekuńczymi prosimy o kontakt:

+ (48) 81 442-98-98

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Szlachetne Zdrowie we współpracy z Firmą Fizjoactiv z Lublina z siedzibą przy ul. Krochmalna 3, w Lublinie zapraszają zainteresowane osoby na ćwiczenia usprawniające psychoruchowo i zabiegi rehabilitacyjne. Organizujemy także profesjonalne kursy doszkalające dla fizjoterapeutów i nie tylko.