Fundacja Szlachetne Zdrowie we współpracy z Firmą Fizjoactiv z Lublina z siedzibą przy ul. Krochmalna 3, w Lublinie zapraszają zainteresowane osoby na ćwiczenia usprawniające psychoruchowo i zabiegi rehabilitacyjne. Organizujemy także profesjonalne kursy doszkalające dla fizjoterapeutów i nie tylko.

Przed rozpoczęciem zabiegów, podczas pierwszej wizyty przeprowadzony będzie dokładny wywiad i badanie oraz wstępna terapia. Badanie obejmuje najczęściej całe ciało, dlatego wskazany jest odpowiedni, niekrępujący strój. Jeśli posiadacie Państwo zdjęcia RTG, badanie tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, USG oraz inne proszę o zabranie ze sobą.

Prowadzimy głównie rehabilitację sportową, pourazową, pooperacyjną, stawów skroniowo-żuchwowych, wad postawy, skoliozy, rehabilitację w czasie ciąży oraz inne ćwiczenia usprawniające psychoruchowo dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Obecnie ze względu na brak środków finansowych usługi rehabilitacyjne i kursy realizowane są przez Fundację tylko w ramach działalności odpłatnej.

Więcej informacji także na stronie internetowej pod adresem: http://www.fizjoactiv.pl

W celu umówienia się na wizytę oraz w sprawie kursów prosimy o kontakt:

mgr Karol Sitarz - fizjoterapeuta
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Martyna Mazurek-Sitarz - fizjoterapeuta 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.